Batiková hrabárna a batik na přání

Možná to vypadá, že Batik Hati spí. Ale je to tak, že odpočívá jen batik. Hati je aktivní a neví co dřív. Poslední měsíce mě můžete potkat někde mezi Celetnou a Strahovem, mezi školou a prací, případně ve Stromovce, kam mě chodí venčit Blejk, můj černý anděl.

Chystám se ale provětrat konečně i batiky. Vybrala jsem na to dva únorové dny: 17. 2. od 16.00 do 21.00 a 26. 2. od 15.00 do 20.00 v Cafe 131 na Hradčanské. Akci jsem nazvala Batiková hrabárna, což je myslím docela přiléhavé. Přijďte se prohrabat krásnými látkami, které jsem dovezla z Jávy.

Chystám se v březnu taky znova do Indonésie – jako průvodkyně po ostrovech smaragdového pásu Země. Zastavím se pak i na Jávě, takže máte jedinečnou šanci objednat si batik dle svého přání. Vyberte si třeba z těch, které už dělají radost někomu jinému.

Abyste si nemysleli, že se vymlouvám, tak se přijďte podívat na veskrze exotickou akci, kterou pořádám společně s Památníkem národního písemnictví. Bude to promítání fotek z Jávy a povídání o Konstantinu Bieblovi a jeho cestě před 90 lety. Většina fotek, které budu promítat, je uložena v Literárním archivu, aniž by je někdo obdivoval. A to je velká škoda!

A jestli chcete, přečtěte si něco z mých javánských momentek. Každý den přidám jednu na blog dalekajava.blogspot.com.

Hati Written by: