Je krásné být na začátku

Bez webu jako bys nebyl, pravil kdosi. A je to tu – chci konečně být. Rok a půl v Seznamu jsem k tomu čichala a teď to mám uvařit. Webovku jak víno, stránku, na kterou se dobře kouká, texty, které se čtou samy, odkaz, na který je radost kliknout. Bude to něco mezi internetovým obchodem, cestopisem a kulturní vložkou. A to – asi chápete – zabere čas.

V Indonésii jsem se naučila, že ten správný čas na věci prostě neurychlíš. Nebojte, postupně se to tu všechno objeví: pořádná galerie látek s detaily, videa a fotky z výroby batiku, význam a historie jednotlivých motivů, zajímavosti o Jávě. A spousta překvapení a důvodů, proč místo po Facebooku brouzdat po batik-hati.cz.

Psali jste někdy stránku o sobě? Já teď o víkendu poprvé v životě a řeknu vám, je to pěkně těžký. Tady je výsledek. Nejlepší je ovšem pocit, že to jde bez zarytých vět z životopisu: vystudovala jsem…, mám zkušenosti v oboru…, absolvovala jsem ten a ten kurz… Never more. Do what you really like.

S batiky je jeden zásadní problém. Vypadají dobře na fotce, ale ještě líp, když si je vezmete do ruky a pokocháte se jimi osobně. Proto startuji prodej batikovým happeningem, kde nebude chybět promítání fotek, instruktáž, jak je vázat a nosit, a na vlastní oči uvidíte, jak takový pravý indonéský batik vzniká. Pokud rádi zpíváte, zůstanete s námi třeba až do půlnoci, JammClub je totiž ideální na muzicírování.

Startujeme 10. 2. 2016 v 19.00 v JammClubu na Hradčanské.

Sampai jumpa!

Batik Lasem

Hati Written by: