Příval nových batiků

Něco mi říkalo, že letos na podzim je ten správný čas vydat se na Jávu pro další batiky. A taky že jo! Jsem tu a posbírala jsem pro vás stovku těch nejkrásnějších v Cirebonu, Pekalonganu a v Jogje. Všechny aktuality a novinky dávám na Facebook Batik Hati. Tam najdete spoustu nádherných kousků a můžete si třeba předvybrat, i když je to pěkně těžké. Upřímně vám řeknu, že já bych chtěla všechny.

Pohromadě s ostatními budou již brzy, a to 1. 12. na krásné akci jménem Batik a vonné oleje poprvé spolu. Pořádám ji spolu s kamarádkou Katkou, která zase zbožňuje vonné esence (a taky skvěle masíruje). Našly jsme ideální prostor nad restaurací Etnosvět v Legerově 40. Od 18.00 máme dvě hodiny na to, abychom vám představily batikové látky, přírodní oleje a jejich použití ve všední i sváteční den.

Naučím vás vybrané úvazy, pokocháte se všemi látkami, které jdou krásně dohromady s přírodními vůněmi. Řekla bych, že o adventu je takový malý exotický výlet na páteční večer docela fajn. Koledy pouštět nebudeme, zato nebude chybět čaj a káva z Jávy. Třeba tu vyberete i nějaký ten dárek pro své blízké nebo i pro sebe (umíme i dárkové poukazy).

Přijďte a vezměte s sebou kamarádky, mamky, tetky i děti! Pokud plánujete přijít, napište mi prosím na batik.hati.cz@gmail.com nebo Katce na katharos.v@seznam.cz. Vstupné je 90 Kč. Moc se na vás těšíme!

Mimochodem – možná jste si všimli, že se tahle stránka trochu rozrůstá. Přibyl kalendář akcí, kde průběžně aktualizuju, co batikového se děje. Taky pracuju na galerii batiků. Přiznám se tedy, že tohle je nejtěžší část této práce – nějak rozumně dát dohromady fotky všech miláčků, takže zatím jsou roztroušeny v galeriích na Googlu. Ale to se brzy zlepší.

Posílám trochu tropického tepla do vymražené Prahy. Ať vás hřejou hezké myšlenky na vaše blízké. Ale nezapomeňte v tom předvánočním šílení na sebe. Mějte se rádi!

Hati Written by: