26. 10. na Hradčanské & poukaz na dárek

Ještě nemáte svůj unikátní kus krásné látky s přívažkem indonéské kultury? Přijďte si ho vybrat!

Všechny batiky (i tkané sarungy, čili roury, které jsou pro nadcházející období obzvlášť praktické) budu mít v útulném koutku kavárny Cafe 131 opět ve čtvrtek 26. 10. od 16.00 do 20.00. Přijďte si vybrat, čím si obohatíte svůj svět. Naučím vás, jak batik používat, takže ho budete chtít mít pořád po ruce. Nevěříte? Přijďte. Nebo se taky můžete prohrabat krásnými látkami, pokochat se a dát si se mnou kafe. (Navíc Cafe 131 je vyhlášená svými epesními dorty.)

Více informací budu dávat na Facebook události, kterou jsem pojmenovala (již tradičně) Látka na první pohled.

Už od začátku října se objevují vánoční výzdoby, čili Vánoce už jsou tu. Myslím tím takový ten stav mysli, kdy očekáváme něco krásného – to je na Vánocích stejně nejlepší, přejídání už jsme všichni přejedení. Na batik je čas kdykoliv, ale pokud už teď myslíte na to, že byste chtěli udělat někomu radost, vyrobím vám speciální dárkový poukaz. A můžete darovat vánoční dárek třeba začátkem listopadu. Uvidíte, že udělat radost, když to není očekáváno, je ještě možná lepší. Takhle vypadal ten první, co jsem vyráběla: DSCF3266DSCF3261

Užívejte nádherných podzimních dní a nenechte se zmást počasím. Hezky nám může být i za inverze nebo v listopadovém dešti.

Hati Written by: